Najlepszy klub w województwie!

Zaszczepimy pasję do sportu ❤

SGA MKS POGOŃ SZCZECIN
Nasze zawodniczki wzięły dziś udział w turnieju Teddy Cup w Policach. Dziewczynki zajęły następujące miejsca: 2013A: Hanna Wolska - 1 miejsce  Emila Kudlaszyk - 4 miejsce 2013B: Julia Reginia -
Nasza zawodniczka Zlata Usanova w wieloboju klasy II zajęła 4 miejsce Dodatkowo Zlatka wystąpiła w dwóch finałach i zajęła: 3 miejsce w układzie z obręczą  2 miejsce w układzie z
II Edycja Pucharu Polski Juniorek zakończona  W grupie „Gold” Amelia Peškovič zajęła: wielobój - 5 miejsce obręcz - 6 miejsce piłka - 5 miejsce maczugi - 6 miejsce wstążka -
Ogromne brawa dla Alicji Wajs, która pierwszy raz wystartowała na takich zawodach, dodatkowo wśród starszych zawodniczek  Gratulacje
Nasza zawodniczka Małgorzata Roszatycka została powołana do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w Varnie Po bardzo dobrych występach Gosia zajęła: 30 miejsce w obręczy - nota 20,9 31 miejsce w
Zlata Usanova z kwalifikacją na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży !!!  Nasza zawodniczka zdobyła trzecie miejsce w wieloboju Ogólnopolskich Eliminacji do Olimpiady. Ogromnie gratulacje dla Zlaty i Pań Trenerek
Alicja Wajs startując pierwszy raz ze skakanką zdobyła 10 miejsce  Antonina Majchrzak zdobyła złoty medal  w kategorii 2010 B light Maja Ambroszkiewicz zdobyła srebrny medal w kategorii 2008  Wielkie gratulacje
Mamy MISTRZA POLSKI SENIOREK !!!  Małgorzata Roszatycka zdobyła złoto w wieloboju Mistrzostw Polski Seniorek Hanna Majewska zajęła 8 miejsce w Polsce  Gosia i Hania zakwalifikowały się jednocześnie do finałów, w

Nasze sukcesy...

02.06.2019 zakończyły się Mistrzostwa Polski Seniorek w Giżycku.

Nasza reprezentantka  Małgorzata Roszatycka po pierwszym dniu zmagań zdobyła 4. miejsce w wieloboju oraz zapewniła sobie start we wszystkich, czterech finałach.

W finale układu ze wstążką Małgosia wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski ! Wielkie gratulacje dla zawodniczki oraz Pań trenerek !!!