Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

17 czerwca 2019

KALENDARZ IMPREZ 
NA ROK 2019

LP.

TERMIN ZAWODÓW

NAZWA ZAWODÓW

1.

 2-3.02

Carramba Cup- Katowice

2.

16-17.02

GP Moskwa, Gracja Cup- Budapeszt

3.

23-24.02

Międzynarodowy Turniej Walentynkowy-Imielin

4.

2-3.03

Puchar Dyrektora SMS Gynia,

Mokotowska Wiosna- Warszawa

Mis Valantain- Estonia

5.

9-10.03

Puchar Polski seniorek, juniorek                                                                                                                             i juniorek młodszych I edycja PP Giżycko   

GCP- Lisbona

6.

15-16.03

GP- Kijów

Afrodyta Cup- Grecja 

7.

23-24.03

Turniej Wiosny- Szczecin

GP- Marbella

8.

30-31.03

Ogólnopolski Turniej Beskidów- Bielsko-Biała

GP- Thais

Baltic Hoop- Ryga

9.

6-7.04

Turniej międzynarodowy- IRINA CUP 

Twardogóra Cup

WC -Pesaro

Turniej mm. Sofia Cup

10.

13-14.04

Eliminacje III kl. + DMP Poznań

WC- Sofia

11.

20-21.04

WC- Tashkient

12.

27-28.04

Puchar Polski jun. i juniorek młodszych                                                                                                          II edycja PP + gr. B- Poznań/Szamotuły

WC- Baku

13.

4-5.05

WCC- Guadalajara

14.

11-12.05

Eliminacje kl. II + DMP- Gdynia

15.

18-19.05

ME- Baku

16

24-26.05

OOM kl. II i III Kraków/Wieliczka

17.

1-2.06

IMP seniorek + Kontrolne KJ +                                                                                                                       MP w ukł. zbiorowych juniorek- Giżycko

GP- Holon

18.

15-16.06

Puchar Prezesa + Ogólnopolskie                                                                                                                       w ukł. zbiorowych młodziczek- Poznań

19.

22-23.06

Turniej międzynarodowy- Gdynia STARS

Turniej międzynarodowy- Wrocław

Europejskie Igrzyska Młodzieżowe- Mińsk

20.

6-7.07

Uniwersjada- Włochy

21.

20-21.07

MŚ Juniorek Moskwa

22.

17-18.08

WCC- Mińsk   

23.

24-25.08

WCC Cluj- Rumunia

Gracia Cup- Budapeszt

24.

31.08-1.09

WCC- Kazań

25.

7-8.09

WCC- Portimao

26.

14-15.09

MŚ- Baku

27.

21-22.09

Turniej Międzynarodowy- Otwarte                                                                                             Mistrzostwa Mokotowa- Warszawa

28.

28-29.09

MMM-ki + układy zbiorowe

29.

5-6.10

MP w układach zbiorowych                                                                                                                           kl.II, III, młodziczki- Łomianki

30.

12-13.10

Mała Olimpiada

31.

19-20.10

Turniej międzynarodowy FIG Warszawa

32.

26-27.10

IMP juniorek + III edycja PP seniorek-                                                                                        Katowice

33.

2-3.11

Poznańskie Koziołki- Turniej                                                                                         Międzynarodowy- Szamotuły  

34.

9-10.11

Turniej Młodości- Gdynia

Turniej międzynarodowy- Brzeg Dolny

35.

16-17.11

UKS-y- Gdynia

36.

23-24.11

DMP juniorek i seniorek- Rumia

37.

7-8.12

Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy                                                                                         Bielsko-Biała

obóz letni - Brzeg Dolny:

-dla dziewczynek z grup rekreacyjnych                 03.08-10.08.2019

-dla dziewczynek z grupy wyczynowej       03.08-16.08.2019

→ POPRZEDNIE WYDARZENIE: Wieliczka Cup 2019 

 

→ NADCHODZĄCE WYDARZENIE:

Turniej Międzynarodowy TEDI CUP; 21-22.09.2019, Police

(CZYTAJ WIĘCEJ)

AUTOR: Klub SGA MKS Pogoń Szczecin


 

STOWARZYSZENIE GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ MORSKI KLUB SPORTOWY

POGOŃ SZCZECIN 

SGA MKS POGOŃ SZCZECIN

Zaszczepimy pasję do sportu ❤